Artuklu/Mardin
+90 (482) 213 77 55
info@artukluspot.com.tr

Hizmetlerimiz

Mardin Artuklu İkinci El Eşya Alım ve Satım

Süreç Nasıl İşliyor?

Süreç sizin eşyalarınızı satmaya veya ikinci el eşyanız için fiyat almaya karar vermenizle başlıyor.Buna karar verdiğiniz zaman bizlere mail veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Peki sonra?

Bize Ne Tür Bir İkinci El Eşya Satmak İstiyorsunuz?

Sonrası için sizden ikinci el eşyanız ile ilgili bilgi alıyoruz.Satmak istediğiniz ikinci el eşyanızın türü nedir? Durumu nedir? gibi. Örneğin satmak istediğiniz ürün ikinci el bir koltuk takımı olsun. Size şöyle sorular sorarız;

  • İkinci el koltuk takımınız kaç yıllık (Çok uzun süre kullanılmış günümüz modasından uzak bir koltuk takımını alsak bile satamayız)
  • İkinci el koltuk takımınız da yırtık,yanık,çökme gibi problemler var mı? (Hiç kimse ikinci el koltuk alırken miadını doldurmuş bir koltuk takımı almak istemez)
  • İkinci el koltuk takımınız yatak olabilmekte midir? (Yatak olması avantajdır)
  • Bir markası var mıdır? (Mümkünse bilinen bir markanın koltuk takımını almak isteriz)
  • Ne tür bir koltuk takımıdır? (Köşe koltuk mu? Avangart koltuk mu? Klasik bir koltuk mu? L koltuk mu? )

Resim Yollayabilirmisiniz?

Hem sizin hem de bizim zamanımızı değerlendirmek ve süreci hızlandırmak için sizden resim isteyebiliriz. WhatsApp veya mail yolu ile bizlere resim gönderirseniz biz de elinizdeki ikinci el eşya ile ilgili bilgi sahibi olur  size olumlu veya olumsuz bilgi veririz. Eğer elimizde sizdeki ikinci el eşyadan varsa almak istemeyiz ve süreç burada biter.Ancak eşyanız bizim alıp satabileceğimiz eşya ise sizden adresinizi alıp canlı görmek için uygun bir tarihte adresinize geliriz.

İkinci El Eşyanızı Görüp Fiyat Verme

İkinci el eşyanızı adresinizde gördüğümüzde telefondaki görüntüsünden bir farkı yoksa (ki bazen resimde gördüğümüz ile gerçek ürün arasında çok büyük farklar olabiliyor) fiyat aşamasına geçiliyor.Sizlere ikinci el eşyanızı alabileceğimiz bir fiyat veriyor, fiyatta anlaşırsak ikinci el eşyanızı alıyoruz.

× Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim ?